0603SFV150FM/32-2
Contact Now
0603SFV150FM/32-2
Packaging : Reel
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 1.5 A
Fuse Type : Fast Blow
Series : SFV
Voltage Rating DC : 32 VDC
Fuse Size / Group : 0603 (1608 metric)
Product : Surface Mount Fuse
Manufacturer : Littelfuse
Description : Surface Mount Fuses VERY FAST GLASS CER 32V 1.5A SZ 0603