SRF1280A-331M
Part Number : SRF1280A-331M
Manufacturer : J.W. Miller / Bourns
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SRF1280A-331M.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SRF1280A-331M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 8.001 mm
Weight : 4.099993 g
Shielding : Shielded
Inductance : 330 µH
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ferrite
Number of Coils : 2
DC Resistance (DCR) : 540 mΩ
Inductance - Parallel : 330 µH
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 6822 In Stock
Applications : Data center & enterprise computing Pro audio, video & signage
Width : 12.4968 mm
Length : 12.4968 mm
Packaging : Digi-Reel®
Tolerance : 20 %
Resistance : 540 mΩ
Case/Package : Nonstandard
Max DC Current : 1.04 A
RMS Current (Irms) : 1.04 A
Inductance - Series : 1.32 mH
Max Operating Temperature : 125 °C
DC Resistance (DCR) - Series : 2.172 Ω