LAL03NA3R3K
Contact Now
LAL03NA3R3K
Part Number : LAL03NA3R3K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LAL03NA3R3K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LAL03NA3R3K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Case/Package : Axial
Test Frequency : 7.96 MHz
Self Resonant Frequency : 94 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 826 In Stock
Applications : Aerospace & defense Motor drives Mobile phones
Length : 7.0104 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 3.3 µH
Current Rating : 210 mA
DC Resistance (DCR) : 1.4 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C