LAL02TB3R3K
Contact Now
LAL02TB3R3K
Part Number : LAL02TB3R3K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LAL02TB3R3K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LAL02TB3R3K More Information
Mount : Through Hole
Length : 3.4036 mm
Q Factor : 40
Tolerance : 10 %
Termination : Axial
Current Rating : 210 mA
Test Frequency : 7.96 MHz
Self Resonant Frequency : 38 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 98 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Pro audio, video & signage Connected peripherals & printers
Height : 2.3 mm
Diameter : 2.3 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 3.3 µH
Case/Package : Axial
Max DC Current : 210 mA
DC Resistance (DCR) : 1.4 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C