LAL02NA5R6K
Contact Now
LAL02NA5R6K
Part Number : LAL02NA5R6K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LAL02NA5R6K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LAL02NA5R6K More Information
Mount : Through Hole
Diameter : 2.3 mm
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Termination : Axial
Current Rating : 180 mA
Test Frequency : 7.96 MHz
Self Resonant Frequency : 30 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 438 In Stock
Length : 3.4036 mm
Q Factor : 40
Shielding : Unshielded
Inductance : 5.6 µH
Case/Package : Axial
Max DC Current : 180 mA
DC Resistance (DCR) : 1.9 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C