SL1923-103KR33-PF
Contact Now
SL1923-103KR33-PF
Part Number : SL1923-103KR33-PF
Manufacturer : TDK Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SL1923-103KR33-PF.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SL1923-103KR33-PF More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Shielding : Unshielded
Inductance : 10 mH
Case/Package : Radial
Max DC Current : 330 mA
Saturation Current : 460 mA
Height - Seated (Max) : 24.003 mm
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 403 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Motor drives Gaming
Height : 24 mm
Tolerance : 10 %
Composition : Wirewound
Current Rating : 330 mA
Lead/Base Style : Radial
DC Resistance (DCR) : 4.3 Ω
Max Operating Temperature : 85 °C