HK06034N3S-T
Contact Now
HK06034N3S-T
Part Number : HK06034N3S-T
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HK06034N3S-T.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HK06034N3S-T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Depth : 330 µm
Width : 304.8 µm
Length : 609.6 µm
Max Width : 330 µm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Inductance : 4.3 nH
Min Length : 570 µm
Composition : Ceramic
Case/Package : 0201
Current Rating : 280 mA
Test Frequency : 100 MHz
DC Resistance (DCR) : 300 mΩ
Self Resonant Frequency : 5.7 GHz
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 670 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Test & measurement TV
Mount : Surface Mount
Height : 304.8 µm
Q Factor : 5
Min Width : 270 µm
Shielding : Unshielded
Max Length : 630 µm
Schedule B : 8504500000
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ceramic
Max DC Current : 280 mA
Case Code (Metric) : 0603
Case Code (Imperial) : 0201
Max Operating Temperature : 125 °C