CDRH127-6R1NC
Contact Now
CDRH127-6R1NC
Part Number : CDRH127-6R1NC
Manufacturer : Sumida Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : CDRH127-6R1NC.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CDRH127-6R1NC More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 11.9888 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 6.1 µH
Current Rating : 6.6 A
DC Resistance (DCR) : 17.6 mΩ
Max Operating Temperature : 100 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 642 In Stock
Width : 11.9888 mm
Packaging : Cut Tape (CT)
Tolerance : 40 %
Case/Package : Nonstandard
Test Frequency : 100 kHz
Height - Seated (Max) : 8.001 mm
Min Operating Temperature : -40 °C