RN212-1.5-02
Contact Now
RN212-1.5-02
Part Number : RN212-1.5-02
Manufacturer : Schaffner EMC, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : RN212-1.5-02.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : RN212-1.5-02 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Inductance : 3.3 mH
Current Rating : 1.5 A
Voltage Rating (AC) : 250 V
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 893 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Lighting Gaming
Resistance : 150 mΩ
Number of Pins : 4
Voltage Rating (DC) : 250 V