TLF14CB2230R4
Contact Now
TLF14CB2230R4
Part Number : TLF14CB2230R4
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TLF14CB2230R4.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF14CB2230R4 More Information
Mount : Through Hole
Height : 23.0124 mm
Current : 400 mA
Shielding : Unshielded
Number of Lines : 2
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 366 In Stock
Applications : Aerospace & defense Medical Home theater & entertainment
Width : 16.9926 mm
Length : 22.0218 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 22 mH
DC Resistance (DCR) : 1.7 Ω
Min Operating Temperature : -25 °C