TLF14CBH1821R5
Contact Now
TLF14CBH1821R5
Part Number : TLF14CBH1821R5
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TLF14CBH1821R5.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF14CBH1821R5 More Information
Mount : Through Hole
Height : 17.5006 mm
Current : 1.5 A
Shielding : Unshielded
Number of Lines : 2
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 616 In Stock
Applications : Appliances Motor drives Wearables (non-medical)
Width : 22.0218 mm
Length : 23.0124 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 18 mH
Max Operating Temperature : 105 °C