RN222-2.5-02
Contact Now
RN222-2.5-02
Part Number : RN222-2.5-02
Manufacturer : Schaffner EMC, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : RN222-2.5-02.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : RN222-2.5-02 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 18.3 mm
Width : 18.0086 mm
Length : 31.3 mm
Tolerance : 50 %
Inductance : 5.6 mH
Termination : Radial
Current Rating : 2.5 A
Number of Pins : 4
Lead/Base Style : Pin
Military Standard : Not
Max Current Rating : 2.5 A
Voltage Rating (AC) : 250 V
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 584 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Motor drives Data storage
Mount : Radial, Through Hole
Height : 29.6 mm
Shielding : Unshielded
DC Current : 2.5 A
Lead Pitch : 12.5 mm
Case/Package : Radial
Max DC Current : 2.5 A
Test Frequency : 10 kHz
Number of Lines : 2
Series Resistance : 110 mΩ
DC Resistance (DCR) : 105 mΩ
Self Resonant Frequency : 1 kHz
Min Operating Temperature : -40 °C