CM01S600T
Contact Now
CM01S600T
Part Number : CM01S600T
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : CM01S600T.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CM01S600T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Depth : 1.2 mm
Width : 990.6 µm
Length : 1.1938 mm
Impedance : 60 Ω
Case/Package : SMD/SMT
Max DC Current : 300 mA
Test Frequency : 100 MHz
DC Resistance (DCR) : 400 mΩ
Common Mode Impedance : 60 Ω
Insulation Resistance : 100 MΩ
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 756 In Stock
Applications : Wired networking Medical Connected peripherals & printers
Mount : Surface Mount
Height : 889 µm
Current : 300 mA
Termination : SMD/SMT
Current Rating : 300 mA
Number of Pins : 4
Number of Lines : 2
Voltage Rating (DC) : 20 V
Element Configuration : Dual
Max Operating Temperature : 125 °C