TLF14CBH3021R0
Contact Now
TLF14CBH3021R0
Part Number : TLF14CBH3021R0
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TLF14CBH3021R0.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF14CBH3021R0 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Height : 17.5006 mm
Current : 1 A
Shielding : Unshielded
Number of Lines : 2
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 371 In Stock
Applications : Appliances Grid infrastructure Mobile phones
Width : 22.0218 mm
Length : 23.0124 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 3 mH
Max Operating Temperature : 105 °C