RN232-1.6-02
Contact Now
RN232-1.6-02
Part Number : RN232-1.6-02
Manufacturer : Schaffner EMC, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : RN232-1.6-02.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : RN232-1.6-02 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Radial
Tolerance : 50 %
Current Rating : 1.6 A
Test Frequency : 10 kHz
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 724 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Building automation Data storage
Shielding : Unshielded
Termination : Radial
Max DC Current : 1.6 A
Self Resonant Frequency : 1 kHz
Min Operating Temperature : -40 °C