TLF14CB2021R2
Contact Now
TLF14CB2021R2
Part Number : TLF14CB2021R2
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TLF14CB2021R2.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF14CB2021R2 More Information
Mount : Through Hole
Height : 23.0124 mm
Current : 1.2 A
Shielding : Unshielded
Number of Lines : 2
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 111 In Stock
Width : 16.9926 mm
Length : 22.0218 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 2 mH
Max Operating Temperature : 105 °C