TLF14CBH6830R2
Contact Now
TLF14CBH6830R2
Part Number : TLF14CBH6830R2
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TLF14CBH6830R2.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF14CBH6830R2 More Information
Mount : Through Hole
Height : 17.5006 mm
Current : 200 mA
Shielding : Unshielded
Number of Lines : 2
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 44 In Stock
Applications : Datacom module Grid infrastructure Portable electronics
Width : 22.0218 mm
Length : 23.0124 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 68 mH
DC Resistance (DCR) : 6.5 Ω
Min Operating Temperature : -25 °C