PLA10AS1821R7R2B
Contact Now
PLA10AS1821R7R2B
Part Number : PLA10AS1821R7R2B
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PLA10AS1821R7R2B.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLA10AS1821R7R2B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 16 mm
Width : 16.002 mm
Length : 18 mm
DC Current : 1.7 A
Composition : Wirewound
Core Material : Ferrite
Lead/Base Style : Pin
Military Standard : Not
RMS Current (Irms) : 1.7 A
Max Operating Temperature : 60 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 217 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Data center & enterprise computing Gaming
Mount : Through Hole
Height : 17.5 mm
Current : 1.7 A
Inductance : 1.8 mH
Termination : Radial
Max DC Current : 1.7 A
Number of Lines : 2
Series Resistance : 180 mΩ
DC Resistance (DCR) : 100 mΩ
Min Operating Temperature : -25 °C