PLY17BN2921R2B2B
Contact Now
PLY17BN2921R2B2B
Part Number : PLY17BN2921R2B2B
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PLY17BN2921R2B2B.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLY17BN2921R2B2B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 23 mm
Width : 16 mm
Length : 24.511 mm
DC Current : 1.2 A
Termination : Radial
Number of Lines : 2
RMS Current (Irms) : 1.2 A
Max Operating Temperature : 60 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 957 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Building automation Mobile phones
Mount : Through Hole
Height : 13 mm
Current : 1.2 A
Inductance : 2.9 mH
Max DC Current : 1.2 A
Series Resistance : 300 Ω
DC Resistance (DCR) : 100 mΩ
Min Operating Temperature : -25 °C