TLF24HB2222R2K1
Contact Now
TLF24HB2222R2K1
Part Number : TLF24HB2222R2K1
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TLF24HB2222R2K1.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF24HB2222R2K1 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Height : 29.9974 mm
Packaging : Bulk
Termination : Radial
Max DC Current : 2.2 A
Max Current Rating : 2.2 A
Voltage Rating (AC) : 250 V
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 761 In Stock
Applications : Appliances Power delivery Data storage
Width : 19 mm
Length : 18.9992 mm
Inductance : 2.2 mH
Current Rating : 2.2 A
Number of Lines : 2
DC Resistance (DCR) : 80 mΩ
Common Mode Inductance : 2.2 mH
Min Operating Temperature : -25 °C