PLY10AS2321R2D2B
Contact Now
PLY10AS2321R2D2B
Part Number : PLY10AS2321R2D2B
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PLY10AS2321R2D2B.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLY10AS2321R2D2B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Height : 17.5 mm
Current : 1.2 A
Inductance : 2.3 mH
Termination : Radial
Max DC Current : 1.2 A
Series Resistance : 500 mΩ
DC Resistance (DCR) : 100 mΩ
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 697 In Stock
Applications : Aerospace & defense Electronic point of sale (EPOS) Enterprise machine
Width : 16.002 mm
Length : 18.0086 mm
Packaging : Bulk
Composition : Wirewound
Core Material : Ferrite
Number of Lines : 2
RMS Current (Irms) : 1.2 A
Max Operating Temperature : 60 °C