PLY10AN9720R6D2B
Contact Now
PLY10AN9720R6D2B
Part Number : PLY10AN9720R6D2B
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PLY10AN9720R6D2B.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLY10AN9720R6D2B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 16 mm
Width : 16 mm
Length : 18 mm
Packaging : Bulk
DC Current : 600 mA
Composition : Wirewound
Core Material : Ferrite
Number of Lines : 2
RMS Current (Irms) : 600 mA
Max Operating Temperature : 60 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 848 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Grid infrastructure Tablets
Mount : Through Hole
Height : 17.5 mm
Current : 600 mA
Shielding : Unshielded
Inductance : 9.7 mH
Termination : Radial
Max DC Current : 600 mA
Series Resistance : 2 Ω
DC Resistance (DCR) : 100 mΩ
Min Operating Temperature : -25 °C