ADSP-BF533SBBCZ-5V
Contact Now
ADSP-BF533SBBCZ-5V
Series : Blackfin®
Clock Rate : 533MHz
Voltage - I/O : 3.30V
Supplier Device Package : 160-CSPBGA (12x12)
Mfr : Analog Devices Inc.
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case : 160-LFBGA, CSPBGA
Interface : SPI, SSP, UART
Voltage - Core : 1.20V