M48T35Y-70MH1F
Contact Now
M48T35Y-70MH1F
Part Number : M48T35Y-70MH1F
Manufacturer : STMicroelectronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : M48T35Y-70MH1F.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : M48T35Y-70MH1F More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Interface : Parallel
Schedule B : 8542390000
Date Format : YY-MM-DD-dd
Time Format : HH:MM:SS
Logic Function : Clock
Contact Plating : Tin
Min Supply Voltage : 4.5 V
Max Operating Temperature : 70 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Real Time Clocks
Qty : 2919 In Stock
Applications : Wearables (non-medical) Grid infrastructure Gaming
Frequency : 70 GHz
Packaging : Digi-Reel®
Access Time : 70 ns
Memory Size : 250 kB
Case/Package : SOIC
Number of Pins : 28
Max Supply Voltage : 5.5 V
Operating Supply Voltage : 5 V
Min Operating Temperature : 0 °C