572D475X9025S2T
Contact Now
572D475X9025S2T
Part Number : 572D475X9025S2T
Manufacturer : Vishay / Sprague
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : 572D475X9025S2T.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 572D475X9025S2T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 3.2004 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Capacitance : 4.7 µF
Voltage Rating : 25 V
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 4 Ω
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 551 In Stock
Applications : Hybrid, electric & powertrain systems Medical Wearables (non-medical)
Width : 1.6002 mm
Features : General Purpose
Tolerance : 10 %
Case/Package : 1206
Height - Seated (Max) : 1.1938 mm
Min Operating Temperature : -55 °C