T86D157K004ESSL
Contact Now
T86D157K004ESSL
Part Number : T86D157K004ESSL
Manufacturer : Vishay / Sprague
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : T86D157K004ESSL.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : T86D157K004ESSL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 4.3 mm
Width : 4.2926 mm
Length : 7.2898 mm
Tolerance : 10 %
Case/Package : 2917
Height - Seated (Max) : 3.0988 mm
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 919 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Test & measurement Gaming
Mount : Surface Mount
Height : 2.8 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Capacitance : 150 µF
Voltage Rating : 4 V
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 300 mΩ