T86E337M6R3EAAL
Contact Now
T86E337M6R3EAAL
Part Number : T86E337M6R3EAAL
Manufacturer : Vishay / Sprague
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : T86E337M6R3EAAL.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : T86E337M6R3EAAL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 4.3 mm
Width : 4.2926 mm
Length : 7.2898 mm
Tolerance : 20 %
Case/Package : 2917
Height - Seated (Max) : 4.2926 mm
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 426 In Stock
Applications : Aerospace & defense Industrial transport (non-car & non-light truck) PC & notebooks
Mount : Surface Mount
Height : 4 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Capacitance : 330 µF
Voltage Rating : 6.3 V
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 300 mΩ