M39006/09-8101
Contact Now
M39006/09-8101
Part Number : M39006/09-8101
Manufacturer : Vishay / Sprague
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : M39006/09-8101.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : M39006/09-8101 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Length : 21.03 mm
Packaging : Bulk
Capacitance : 100 µF
Case/Package : Metal
Dissipation Factor : 19 %
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 605 In Stock
Applications : Aerospace & defense Medical TV
Polarity : Polar
Tolerance : 20 %
Termination : Axial
Voltage Rating : 30 V
Max Operating Temperature : 125 °C