T86D106K035ESSL
Contact Now
T86D106K035ESSL
Part Number : T86D106K035ESSL
Manufacturer : Vishay / Sprague
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : T86D106K035ESSL.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : T86D106K035ESSL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 4.3 mm
Width : 4.2926 mm
Length : 4.2926 mm
Tolerance : 10 %
Case/Package : 2917
Voltage Rating : 35 V
Case Code (Imperial) : 2917
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 500 mΩ
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 267 In Stock
Applications : Datacom module Motor drives Mobile phones
Mount : Surface Mount
Height : 2.8 mm
Packaging : Digi-Reel®
Capacitance : 10 µF
Failure Rate : 0.001 %
Case Code (Metric) : 7343
Height - Seated (Max) : 3.0988 mm
Min Operating Temperature : -55 °C