T491X337M010ZT
Contact Now
T491X337M010ZT
Part Number : T491X337M010ZT
Manufacturer : KEMET
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : T491X337M010ZT.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : T491X337M010ZT More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: KEMET. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Depth : 4.3 mm
Height : 4.3 mm
Packaging : Tape & Reel
Capacitance : 330 µF
Case/Package : 2917
Case Code (Metric) : 7343
Max Operating Temperature : 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 500 mΩ
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 902 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Motor drives Connected peripherals & printers
Width : 4.3 mm
Length : 7.3 mm
Tolerance : 20 %
Termination : SMD/SMT
Voltage Rating : 10 V
Case Code (Imperial) : 2917
Min Operating Temperature : -55 °C