T491D226M025ZTZ096
Contact Now
T491D226M025ZTZ096
Part Number : T491D226M025ZTZ096
Manufacturer : KEMET
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : T491D226M025ZTZ096.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : T491D226M025ZTZ096 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: KEMET. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Width : 4.3 mm
Length : 7.3 mm
Tolerance : 20 %
Termination : SMD/SMT
Voltage Rating : 25 V
Case Code (Imperial) : 2917
Min Operating Temperature : -55 °C
Products Category : Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty : 355 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Lighting Data storage
Height : 3.1 mm
Weight : 670.01263 mg
Capacitance : 22 µF
Case/Package : 2917
Case Code (Metric) : 7343
Max Operating Temperature : 125 °C