M48T212V-85MH1E
Contact Now
M48T212V-85MH1E
Part Number : M48T212V-85MH1E
Manufacturer : STMicroelectronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : M48T212V-85MH1E.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : M48T212V-85MH1E More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Interface : Parallel
Date Format : YY-MM-DD-dd
Case/Package : SOIC
Max Supply Voltage : 3.6 V
Max Power Dissipation : 1 W
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Real Time Clocks
Qty : 597 In Stock
Applications : Datacom module Electronic point of sale (EPOS) Data storage
Frequency : 85 GHz
Access Time : 85 ns
Time Format : HH:MM:SS (24 hr)
Number of Pins : 44
Min Supply Voltage : 3 V
Operating Supply Current : 10 mA
Max Operating Temperature : 70 °C