BZG05C62-HE3-TR
Contact Now
BZG05C62-HE3-TR
Part Number : BZG05C62-HE3-TR
Manufacturer : Vishay General Semiconductor – Diodes Division
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : BZG05C62-HE3-TR.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : BZG05C62-HE3-TR More Information
Packaging : Tape & Reel (TR)
Zener Voltage : 62 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Zener - Single
Qty : 511 In Stock
Applications : Building automation Electronic point of sale (EPOS) Portable electronics
Impedance : 125 Ω
Tolerance : 5 %
Max Power Dissipation : 1.25 W