BZG05C51-HE3-TR
Contact Now
BZG05C51-HE3-TR
Part Number : BZG05C51-HE3-TR
Manufacturer : Vishay General Semiconductor – Diodes Division
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : BZG05C51-HE3-TR.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : BZG05C51-HE3-TR More Information
Packaging : Tape & Reel (TR)
Zener Voltage : 51 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Zener - Single
Qty : 325 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Factory automation & control Home theater & entertainment
Impedance : 115 Ω
Tolerance : 5 %
Max Power Dissipation : 1.25 W