BZG05C30-HE3-TR3
Contact Now
BZG05C30-HE3-TR3
Part Number : BZG05C30-HE3-TR3
Manufacturer : Vishay General Semiconductor – Diodes Division
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : BZG05C30-HE3-TR3.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : BZG05C30-HE3-TR3 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Packaging : Tape & Reel (TR)
Zener Voltage : 30 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Zener - Single
Qty : 585 In Stock
Applications : Wired networking Medical Mobile phones
Impedance : 30 Ω
Tolerance : 5 %
Max Power Dissipation : 1.25 W