TZM5248C-GS18
Contact Now
TZM5248C-GS18
Part Number : TZM5248C-GS18
Manufacturer : Vishay General Semiconductor – Diodes Division
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TZM5248C-GS18.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TZM5248C-GS18 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Tolerance : 2 %
Max Power Dissipation : 500 mW
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Zener - Single
Qty : 268 In Stock
Impedance : 21 Ω
Zener Voltage : 18 V