S22DLWXXPQ
Category : Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights
Ratings : DC
Termination Style : Quick Connect
Current : 25mA
Millicandela Rating : 4mcd
Panel Cutout Dimensions : 0.87" (22.00mm)
Type : LED
Panel Cutout Shape : Round
Lens Style : Round with Flat Top
Viewing Angle : -
Wavelength - Peak : -
Lamp Color : White
Package : Box
Lens Color : -
Product Status : Active
Ingress Protection : IP67, IP69K, NEMA 4X
Features : -
Lens Size : -
Lens Transparency : Clear
Series : S22L
Mfr : Banner Engineering Corporation
Voltage : 10V ~ 30V
Base Product Number : S22DL
Description : S22 DAYLIGHT VISIBLE EZ LIGHT -
Model Number : S22DLWXXPQ
Contact Now
LED Panel Indicator White Clear 10V ~ 30V 25mA Quick Connect