HTZ130B24K
Contact Now
HTZ130B24K
Part Number : HTZ130B24K
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HTZ130B24K.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HTZ130B24K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Chassis Mount, Screw
Case/Package : Module
Forward Voltage : 24 V
Max Reverse Voltage (DC) : 24 kV
Max Operating Temperature : 180 °C
Peak Non-Repetitive Surge Current : 100 A
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Rectifiers - Arrays
Qty : 473 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Medical Enterprise projectors
Packaging : Box
Number of Pins : 3
Reverse Voltage : 24 kV
Average Rectified Current : 1 A
Min Operating Temperature : -40 °C