DF13C-5P-1.25V(20)
Contact Now
DF13C-5P-1.25V(20)
Product Category : Headers & Wire Housings
Mounting Style : -
Number of Positions : 5 Position
Contact Plating : Tin
Termination Style : SMD
Type : Shrouded
Pitch : 1.25 mm
Product : Headers
Manufacturer : Hirose Connector
Description : Headers & Wire Housings 1.25MM V PIN HEADER 5P SMT TIN