DF13-3P-1.25V(50)
Contact Now
DF13-3P-1.25V(50)
Product Category : Headers & Wire Housings
Mounting Style : -
Number of Positions : 3 Position
Contact Plating : Tin
Termination Style : SMD
Type : Shrouded
Pitch : 1.25 mm
Product : Headers
Manufacturer : Hirose Connector
Description : Headers & Wire Housings 1.25MM V PIN HEADER 3P SMT GOLD