ISL22313WFU10Z
Contact Now
ISL22313WFU10Z
Part Number : ISL22313WFU10Z
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : ISL22313WFU10Z.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : ISL22313WFU10Z More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 950 µm
Interface : I2C
Resistance : 10 kΩ
Case/Package : MSOP
Number of Taps : 256
Min Supply Voltage : 2.25 V
Dual Supply Voltage : 5.5 V
Nominal Supply Current : 700 µA
Operating Supply Voltage : 5 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Data Acquisition - Digital Potentiometers
Qty : 192 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Test & measurement Tablets
Width : 3.05 mm
Length : 3.05 mm
Tolerance : 20 %
Memory Type : Non-Volatile
Number of Pins : 10
Max Supply Voltage : 5.5 V
Number of Circuits : 1
Number of Positions : 256
Temperature Coefficient : 150 ppm/°C
Max Operating Temperature : 125 °C