PM100CL1A120
Contact Now
PM100CL1A120
Part Number : PM100CL1A120
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PM100CL1A120.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PM100CL1A120 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Current : 100 A
Case/Package : Module
Products Category : Discrete Semiconductor - Power Driver Modules
Qty : 782 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Lighting Portable electronics
Voltage : 1.2 kV
Isolation Voltage : 2.5 kV