PM100RL1B060
Contact Now
PM100RL1B060
Part Number : PM100RL1B060
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : PM100RL1B060.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PM100RL1B060 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Current : 100 A
Case/Package : Module
Products Category : Discrete Semiconductor - Power Driver Modules
Qty : 341 In Stock
Applications : Aerospace & defense Building automation Mobile phones
Voltage : 600 V
Isolation Voltage : 2.5 kV