STGIB10CH60TS-L
Contact Now
STGIB10CH60TS-L
Part Number : STGIB10CH60TS-L
Manufacturer : STMicroelectronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : STGIB10CH60TS-L.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : STGIB10CH60TS-L More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Current : 15 A
Power Dissipation : 66 W
Max Breakdown Voltage : 600 V
Max Switching Frequency : 20 kHz
Products Category : Discrete Semiconductor - Power Driver Modules
Qty : 2017 In Stock
Applications : Aerospace & defense Enterprise projectors
Voltage : 600 V
Number of Channels : 6
Max Collector Current : 10 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 1.65 V