E43RG64827LW2M1000-R
Contact Now
E43RG64827LW2M1000-R
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : TFT - Color
Product Status : Active
Package : Box
Viewing Area : 95.04mm W x 53.86mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 4.3" (109.22mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : Resistive
Mfr : Focus LCDs
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 24-Bit (RGB)
Dot Pixels : 480 x 272
Controller Type : ST7282
Description : 4.3" TFT RGB SUNLIGHT READABLE
Model Number : E43RG64827LW2M1000-R
Contact Now
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272