ERZ-V14V681CS
Contact Now
ERZ-V14V681CS
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 420 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1.12 kV
Series : V
Varistor Voltage : 680 VDC
Voltage Rating DC : 560 VDC
Capacitance : 320 pF