AFT23H200-4S2LR6
Contact Now
AFT23H200-4S2LR6
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Chassis Mount
Voltage - Rated : 65 V
Package : Tape & Reel (TR)
Configuration : Dual
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : NI-1230-4LS2L
Voltage - Test : 28 V
Mfr : USA Inc.
Frequency : 2.3GHz
Gain : 15.3dB
Package / Case : NI-1230-4LS2L
Current - Test : 500 mA
Power - Output : 45W