BLA9H0912L-250GU
Contact Now
BLA9H0912L-250GU
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Active
Mounting Type : Chassis Mount
Voltage - Rated : 106 V
Package : Tray
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : CDFM2
Voltage - Test : 50 V
Mfr : Ampleon USA Inc.
Frequency : 960MHz ~ 1.215GHz
Gain : 22dB
Package / Case : SOT-502A
Current - Test : 100 mA
Power - Output : 250W
Technology : LDMOS
Current Rating (Amps) : 1.4µA
Base Product Number : BLA9
Description : BLA9H0912L-250G/SOT502/TRAY
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Model Number : BLA9H0912L-250GU
Contact Now
RF Mosfet 50 V 100 mA 960MHz ~ 1.215GHz 22dB 250W CDFM2